ردیاب چیست؟

ردیاب چیست؟

ردیاببا اتصال به ماهواره ای جی پی اس GPS موقعیت خود را پیدا کرده و از طریق اینترنت سیمکارت (GPRS) اطلاعات را به سرور ارسال می کند. اطلاعات در سرور ذخیره شده و تا ۶ ماه در دسترس کاربران می باشد. بهترین برند GPS و ردیاب خودرو در بازار ایران متعلق به چه شرکتی است؟!


ردیاب شخصی: ردیاب شخصی وسیله ای مناسب برای امنیت ، نظارت و مدیریت افراد می باشد. با همراه داشتن این دستگاه میتوان در هرلحظه بصورت آنلاین از وضعیت افراد ، اشخاص ، کارمندان ، کودکان ، سالمندان ، دانشآموزان ، حیوانات ، مسافران و… اطلاع یافت. ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد!


ردیاب آهنربایی: ردیاب آهنربایی ردیابی مخفی و قابل حمل است بدون نیاز به هیچگونه سیمکشی که ، باتوجه به داشتن باتری داخلی میتواند تا یک یا چندماه بصورت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده نمود. از این ردیاب استفاده های زیادی میشود ازجملهکنترل نامحسوس خودرو ، اجاره خودرو ، شرایط خودرو ، کشتی و قایق موتوری ، کانتینرها ، ترانزیت و اموالی که به آنها دسترسی ندارید استفاده نمایید.  بهترین ردیاب خودرو آهنربایی GP023A با قابلیت یکماه ردیابی آنلاین و سه روز تست رایگان

/ 0 نظر / 75 بازدید