آیا نصب ردیاب جی پی اس موتورسیکلت، ایمنی آن را افزایش می دهد؟ | ردیاب برتر


ردیابی متورسیکلت از طریق ردیاب چی پی اس

ردیابی موتورسیکلت

آیا نصب ردیاب جی پی اس موتورسیکلت، ایمنی آن را افزایش می دهد؟ 

این روزها سرقت موتورسیکلت در حال افزایش است، زیرا در مقایسه با خودروها دزدیدن آن بسیار آسانتر است، سارق می تواند به راحتی و بدون سر وصدا و بدون اینکه کسی متوجه شود موتورسیکلت را به سرقت ببرد. اگرچه بعضی از موتورسیکلت های پیشرفته دزدگیر موتورسیکلت دارند اما بیشتر دزدان با تجربه می دانند که چگونه این دستگاها را غیر فعال کنند.

خوشبختانه، ردیاب های جی پی اس موتور از قیمت مناسب و کارایی بالا برخوردار هستند. ردیاب موتورسیکلت برای شما نه تنها بررسی موقعیت و امنیت موتور را ارائه می دهد، بلکه شما می توانید از اطلاعات ساعت های سفر، مسافت پیموده شده، گزارش سرعت و موارد دیگر نیز می توانید دسترسی پیدا کنید. گرچه ردیاب موتور مزایای بسیار زیادی دارد، ما در اینجا به بعضی از آن مزایا اشاره می کنیم:

ارسال هشدار در صورت حرکت کردن غیر منتظره

در صورتی که موتورسیکلت شما بصورت غیرمنتظره حرکت کند ردیاب به تلفن همراه شما از طریق پیامک یا ایمیل هشدار ارسال می نماید. علاوه براین، در صورت به سرقت رفتن موتورسیکلت شما می توانید موقعیت دقیق موتور خود را ردیابی کنید و در عرض چند دقیقه موتور خود را دوباره به دست آورید.

 

بیشتر بخوانید : تفاوت ردیاب دزدگیر در چیست؟ چه مزیت هایی نسبت به یکدیگر دارند؟

ابعاد کوچک و نصب آسان ردیاب موتور

یکی از مزایای مهم ردیاب موتورسیکلت نصب آسان آن است. ردیاب موتور می تواند به راحتی در موتور شما نصب شود و نصب آن وقت کمی را دربر خواهد گرفت. ردیاب موتورسیکلت از ابعاد کوچکی برخوردار است که باعث میشود به خوبی در موتور شما و دور از چشم سارقان پنهان شود.

برای خرید ردیاب موتورسیکلت GP022 کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : ردیاب (جی پی اس) خودرو بیسیم یا سیم دار، کدام بهتر است؟

تعریف محدودیت جغرافیایی

دستگاه ردیاب موتورسیکلت دارای ویژگی های زیادی است، یکی از آن وِیژگی ها محدودیت جغرافیایی است که شما می توانید برای موتورسیکلت خود تعریف کنید. برای مثال اگر یکی از دوستان یا آشناها موتور شما را قرض بگیرد، شما می توانید با استفاده از ردیاب موتور محدودیت جغرافیایی برای موتور خود تعریف کنید تا هنگامی که موتورسیکلت از محدوده تعریف شده خارج شد برای شما جی پی اس موتورسیکلت هشدار از طریق پیامک یا ایمیل ارسال کند. البته شما می توانید چندین محدودت جغرافیایی در مکانهای مختلف تعریف کنید.

تعریف محدودیت جغرافیاییمحدودیت جغرافیایی


بیشتر بخوانید : مدیریت خانواده با ردیاب جی پی اس (GPS) شخصی GP026

ارسال هشدار در صورت روشن شدن موتورسیکلت

اگر کسی در تلاش روشن کردن بدون اجازه موتور شما باشد برای شما جی پی اس موتور ازطریق پیامک یا ایمیل هشدار ارسال می کند، که شما با دریافت هشدار می توانید برای جلوگیری از سرقت رفتن موتورسیکلت خود بسیار زود اقدام کنید.

قطع کردن برق موتور از راه دور توسط ردیاب جی پی اس

ردیاب جی پی اس موتور می تواند در توقف دادن موتورسیکلت شما را کمک کند. اگر کسی در تلاش سرقت موتور شما باشد شما می توانید برق موتورسیکلت را با استفاده از ویژگی خاص ردیاب موتور قطع کنید که این کار باعث توقف و خاموش شدن موتورسیکلت میشود.

بیشتر بخوانید : وسایل نقلیه خود را با ردیاب جی پی اس محافظت کنید!

ارسال هشدار در صورت جدا شدن از موتورسیکلت

هنگامیکه شخصی بخواهد ردیاب نصب شده را از موتور جدا کند درک خواهد کرد که این کار به این راحتی هم نیست چرا که ردیاب جی پی اس برای صاحب موتور پیام هشدار cut off ارسال خواهد کرد. شما با دریافت این پیام خواهید فهمید که شخصی قصد غیر فعال کردن جی پی اس را دارد تا از ردیابی موتور جلوگیری کند.

ذخیره اطلاعات موتورسیکلت تا شش ماه

ردیاب جی پی اس موتور اطلاعات مسیرهایی طی کرده است را تا شش ماه گذشته در سرورها ذخیره سازی می کند، که شما می توانید در هر زمان و مکان با استفاده از گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر به اطلاعات مسیر های طی شده، موقعیت ها و جزئیات دیگر دستیابی پیدا کنید و آنها را بررسی کنید.

دسترسی به اطلاعات گذشتهدسترسی به اطلاعات گذشته


بیشتر بخوانید : دلایل بسیار مهم استفاده از ردیاب جی پی اس خودرو

باتری پشتیبان در صورت قطع شدن برق موتور

ردیاب سیمی موتور برق خود را از باتری موتور تغذیه می کند، اما اگر باتری شارژ تمام کند یا برق موتور بنا بر هر مشکلی قطع شود، ردیاب جی پی اس موتور شروع به استفاده کردن از باتری پشتیبان خود می کنند که این باتری ها نظر به نوع ردیاب از یک روز الی یک هفته موتور جایی پارک باشد می تواند موقعیت خود را ردیابی کند، اگر موتور در حال حرکت باشد از 5 الی 24 ساعت می تواند به صورت آنلاین به ردیابی موقعیت خود ادامه دهد.

برای خرید ردیاب موتورسیکلت GP021 کلیک کنید.

برای خرید ردیاب و اطلاع از قیمت جدید ردیاب کلیک کنید.

تهیه شده : تیم آی تی ردیاب برتر

/ 0 نظر / 48 بازدید