صرفه جویی در هزینه سوخت خودرو

سه روش عالی برای صرفه جویی در هزینه سوخت خودرو


سه روش عالی برای صرفه جویی در هزینه سوخت خودرو نظارت بر سوخت اهمیت دارد، دانستن اینکه کی؟ کجا؟ چه زمانی سوخت خودروی شما به اتمام می رسد مسئله ی بسیار مهمی است که می تواند به بهینه سازی و مصرف سوخت خودروی شما کمک و از آن جلوگیری کند.

نظارت بر سوخت را میتوان در 3 روش ، سوخت سنج، داده های CANBus و سنسور سطح سوخت به دست آورد.

سوخت سنج:

اندازه گیری سوخت سنج رایجترین، آسانترین و ارزانترین را است. با چک کردن نشانگر سوخت سنج میتوانید بصورت آنی اندازه سوخت را بفهمید. هر چند تا حدودی دقیق نیست.

بخوانیم ، ۱۰ نکته خرید ردیاب خوب و باکیفیت که باید به آن توجه کنیم؟

داده های CANBus:

سیستم CANBus قیمتی نسبتاً بالاتر از سوخت سنج دارد اما در عین حال دقیق تر است. رابط هوشمند و مقرون به سرفه CANBus با هدف نظارت بر اطاعات فنی خودرو و بهبود مصرف سوخت. این رابط مستقیم به CANBus خودرو متصل میشود، پردازشها را با استفاده از الگوریتم های دقت بالا جمع آوری میکند و اطلاعات را ترجمه میکند.

سنسور سطح سوخت:

سنسور سطح سوخت گرانترین و دقیق ترین روش است. یک سنسور خوب و مجهز به ریز پردازنده است و میتواند در دمای بالا کار کند. هنگامیکه سوخت گیری نیاز است سنسور سطح سوخت یک اخطار ارسال میکند. با این وجود، ممکن است هنگام اتصال به ماشین کمی پیجیده باشد.

هزینه های سوخت یک سوم از هزینه های خودرو است. این به این معنا نیست که شما چقدر هزینه برای سوخت پرداخت میکنید، بلکه به هزینه نگهداری و رانندگی ناشی از فقدان سوخت اشاره دارد. پس از این همه، داشتن مقدار کم سوخت میتواند عملکرد خودرو را مختل کند و در بلند مدت آسیب برساند.

بخوانیم ، یکماه ردیابی آنلاین با ردیاب خودرو آهنربایی GP023 A …!
/ 0 نظر / 11 بازدید