با نصب ردیاب کارایی و امنیت کشتی یا قایق خود را بالا ببرید؟

با نصب ردیاب کارایی و امنیت کشتی یا قایق خود را بالا ببرید سرقت کشتی و قایق روز به روز رو به افزایش است، شما با نصب ردیاب اطمینان پیدا خواهید کرد که کشتی یا قایق شما در امن است و می توان آن ا در محل های مختلفی مخفی کرد چرا که به اندازه کافی کوچک است. با در نظر گرفتن ردیاب با کیفیت از شرکت های مطمئن و قابل اعتماد، ردیابی قایق ها و کشتی ها مناسب و بسیار راحت شده است. جی پی اس برای شما اطلاعات دقیق محل کشتی شما را فراهم می کند.

شما می توانید با ردیاب کشتی زمان دقیق رسیدن آن را پیش بینی کنید و لنگرگاه برای شما اجازه و استقلال بیشتری می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود راحت تر بارگذاری و تخلیه تجهیزات خود را مدیریت کنید. با ردیاب شما آرامش خاطر خواهید داشت و در عین حال به شما اجازه می دهد تا استفاده از قایق و کشتی های خود را به درستی برنامه ریزی کنید.

 GPS برای کشتی ها یک ابزار بسیار مهم است مخصوصا برای کسانیکه می خواهد با خیال راحت و امن کار کنند و در عین حال از افزایش بهره وری اطمینان حاصل کنند. این دستگاه ها به طور خاصی طراحی شده اند تا به شما کمک کنند محل قایق را روی نقشه مجازی ردیابی کنید و در موقع نیاز موقعیت خود را برای دیگران ارسال کنید. ردیاب قایق همچنان برای ارسال مختصات به کاپیتان قایق جهت هدایت آنها طراحی شده است.

ویژگی های ردیاب جی پی اس کشتی و قایق

ردیابی به صورت خودکار

این یکی از بهترین ویژه گی های جی پی اس برای شرکت های کرایه قایق و کشتی است، شما نیاز به فعال کردن دستگاه ردیاب برای ردیابی و دیگر کارایی ها به صورت دستی ندارید. همه ویژگی ها به صورت خودکار هنگام تغییر موقعیت کشتی فعال می شود. ردیاب می تواند در فواصل داده شده بدون دخالت شما به ردیابی خود ادامه دهد.

[caption id="attachment_179" align="aligncenter" width="599"]نظارت کشتی و قایق نظارت کشتی و قایق[/caption]

هشدار تغییر موقعیت کشتی

شما می توانید به طور سفارشی از ویژگی هشدار تغییر موقعیت استفاده کنید و برای کشتی یا قایق را فعال کنید تا در صورت تغییر مکان کشتی شما از موقعیت اصلی آن در حدود ۱۰۰ متر ردیاب کشتی برای شما هشدار ارسال خواهد کرد و شما فورا مطلع خواهید شد.

شنیدن صدای اطراف کشتی

یکی دیگر از ویژگی های ردیاب این است که با تماس گرفتن به شماره دستگاه شما می توانید صدای اطراف و یا داخل کشتی را بشنوید. ردیاب کشتی دارای مایکروفون داخلی است که شما می توانید در هنگام نیاز صدای اطراف ردیاب نصب شده در کشتی را بشنوید.

بخوانیم : مدیریت خانواده با ردیاب جی پی اس (GPS) شخصی GP026

محدودیت جغرافیایی

محدودیت جغرافیایی یک دیگر از ویژگی های مهم و کار آمد ردیاب است. شما می توانید موقعیت جغرافیایی خاصی را که قرار است کشتی یا قایق شما در آن محل رفت و آمد کند تعریف کنید. در صورتی که کشتی از محل تعریف شده خارج شود یا در آن محل داخل شود فوران ردیاب برای شما هشدار خواهد داد. این هشدار می تواند از طریق پیامک برای شما ارسال شود یا اینکه از طریق پاپ آپ برنامه ردیابی شما را مطلع بسازد.

[caption id="attachment_180" align="aligncenter" width="596"]تعریف محدودیت جغرافیایی تعریف محدودیت جغرافیایی[/caption]

هشدار سرعت غیر مجاز

شما همچنان قادر خواهید بود رفتاری که جان مسافر را در خطر می اندازد یا خطر تصادف را زیاد می کند تشخیص دهید. در حقیق شما می توانید هشدار سرعت را به هر اندازه ای تنظیم کنید. اگر سرعت کشتی یا قایق از سرعت تعریف شده بالاتر رفت ردیاب برای شما هشدار برای شما ارسال خواهد کرد. شما می توانید با تعریف سرعت غیر مجاز از وقوع حادثه جلوگیری کنید.

هشدار جدا شدن دستگاه

یکی دیگر از ویژگی های ردیاب این است که اگر کسی قصد غیر فعال کردن دستگاه را داشته باشد و یا اینکه کسی میخواست آن را از جایی که نصب کرده اید جدا کند ردیاب برای شما هشدار ارسال خواهد کرد و شما می توانید برای جلوگیری از هر اتفاقی اقدام کنید.

برای خرید ردیاب کشتی و قایق کلیک کنید.

 

/ 0 نظر / 27 بازدید